"Triennial Inside Biennial" toob publiku ette Eesti kunsti allhoovuse

Galerii 3,14 näitus
Galerii 3,14 näitus "Triennial Inside Bieannial" Autor/allikas: Galerii 3,14

Galerii 3,14 avab Tallinna Biennaali raames 15.-22. juulini näituse "Triennial Inside Biennial". Näituse pealkiri sündis vabamõtleja Švejki ütluse põhjal "... tegelikult on maakera sees teine maakera, mis on tunduvalt suurem, kui see mille sees ta on …".

Galerii eestvedajad Alvar Reisner ja Katrin Valgemäe on suunanud oma pilgud Eesti kunsti allhoovustesse ning on galeriisse kokku kutsunud tegijad, kelle loomingus on intriigi värskendada üldist kunstiskeenet. Reisneri ja Valgemäega jagavad ühist näituseruumi kunstnikud: Arthur Škurko, Olesja Semenkova, lngel-Kristen Veevo, Mirjam Varik, Liza Shalova, llona Lapteva, Arvi Tapver ja Paul Beaudoin. 

Oodata on Alvar Reisneri ja Katrin Valgemäe spetsiaalselt näituseks valminud teoseid, Arvi Tapveri etteastet/sekkumist, samuti stiililist mitmekesisust ja intrigeerivaid katsetusi teistelt autoritelt. 

Tallinna Biennaal on festival, mis toob publiku ette Eesti ja lähiriikide kunsti- ja kultuurivaldkonna säravamad pärlid, põletavamad diskussioonid ning meeleolukaimad ettevõtmised. Uudishimuliku ja eksperimentaalsena hõlmab see ülemaailmselt resoneerivaid teemasid, pakkudes rahvusvahelisele publikule autentset vaadet Balti- ja Põhjamaade kunstile. 2.-30. juulini toimuv festival on välja kasvanud Tallinn Art Weekist ja toimub 2020. aastal esmakordselt.

Toimetaja: Laura Pärnpuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: