Kuuldemängufestivali avab Tungla ja Ehala kuuldejutu avalik ühiskuulamine

Klassikaraadio kuuldemängufestival
Klassikaraadio kuuldemängufestival Autor/allikas: ERR

27. juunil kell 18 esietendub Fotografiskas Leelo Tungla ja Olav Ehala lauludega kuuldejutt "Käsikivi kosmosest", mille avatakse Klassikaraadio ja Raadioteatri kuuldemängufestival.

Rõõmsas ja südamliku sõnumiga kogupereloos kohtuvad tavalised lapsed ebatavalise kosmosekülalise Siriga, kes on toonud kaasa inimlastele midagi väga vajalikku. Üheskoos rännatakse ka ennemuistsesse aega, muinasjuttu "Vaeslapse käsikivi".

Teksti autor on Leelo Tungal, helilooja Olav Ehala. Esiettekanne on pühendatud Leelo Tungla sünnipäevale.

Jutustaja on Kaspar Velberg. Laulavad Anneliis Kits, Kristo Ukanis, Kadri-Liis Kukk, Ingrid Rabi, Kaarel Kukk, Lili Kirikal ja Anna Kutšinskaja ning pille mängivad Kusti Lemba, Hanna Parman, Andrus Avarand ja Olav Ehala. Lavastaja Tiina Vilu. Helirežissöör Külli Tüli.

Fotografiskas toimuv avalik ühiskuulamine on osalejatele tasuta. Avalikule ühiskuulamisele järgneb Nele-Liis Vaiksoo ja Olav Ehala kontsert.

Kuuldemängufestival toimub Klassikaraadio eetris 27. juunist kuni 3. juulini. Igal õhtul kell 19.05 etenduvad raadioeetris kuuldemängud.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: