Hannaliisa Uusma ja Leslie Da Bass avaldasid uustöötluse loost "Ei minust sa kao"

Hannaliisa Uusma ja Brigitta Davidjantsi duo HUNT uue plaadi esitlus
Hannaliisa Uusma ja Brigitta Davidjantsi duo HUNT uue plaadi esitlus Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Hannaliisa Uusma ja Leslie Da Bass avaldasid kaveri Marju Kuudi loost "Ei minust sa kao", mis pärit kogumikult "Marynile / For Maryn".

Kogumiku koostamise algatanud muusiku Haldi Välimäe sõnul on Marju Marynel Kuudi muusika, olgu see ta omalooming või 1960.–70. aastatel esitatud estraad, Eesti muusikamaastiku üks erilisemaid pärleid.

"Pöördusin mitmete muusikute poole küsimusega, kas nad oleks nõus osalema ja minu suureks rõõmuks tuli palju positiivseid vastuseid. See kogumik on tänukummardus suurepärasele muusikule tema muusika, hingematvate esituste ja hindamatu panuse eest muusikamaastiku rikastamisesse."

Kogumik sisaldab 17 Eesti artisti/koosseisu tehtud cover-versiooni Marju Maryneli muusikast või tema esitatud paladest. Kogumikul teevad kaasa Vaiko Eplik, Jarek Kasar, Hannaliisa Uusma, Mari Jürjens, Kõrsikud, Miljardid, EiK, Mattias Tirmaste, Mia Piir,  Maris Pihlap, Sander Mölder, Raul Ojamaa, Haldi, Lonitseera, Kelly Vask, Janek Murd ning Argo Vals.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: