Eva Kolditsa "Stiiliharjutused" jõuab Brüsselisse ja Luksemburgi

Eva Koldits
Eva Koldits "Stiiliharjutused"

13. septembril ilmub pärast suvepausi uuesti lavale Eva Kolditsa lavastatud "Stiiliharjutused". Tegu on prantsuseavangardkirjaniku Raymond Queneau samanimelisest teosest inspiratsiooni ammutanud lavastusega.

Etenduse käigus esitavad kaks kirjanikku ja kaks näitlejat – Jan Kaus, Eva Koldits, Indrek Koff ja Toomas Täht – ühest ja samast loost mitukümmend erinevat versiooni. Kirjandust, teatrikunsti, muusikat ja stand-up'i põimiv tükk esietendus 10. märtsil ja praeguseks on trupp esitanud seda 13 korda kuuel erineval laval Tallinnas, Tartus ja Berliinis.

Septembris alustavad "Stiiliharjutused" uuesti, sedapuhku HopneriMajas (Raekoja plats 18). Etendused toimuvad 13. ja 27. septembril, algusega kl 19. Nagu ikka, näeb laval närvilisi maksumaksjaid ja innustunud koolitajaid, täpsustajaid ja ähmastajaid, jõmme ja feministe, viiteid klassikale ja tänapäevale, räpi- ja kantribändi.

Kahe Tallinna etenduse vahel sooritab "Stiiliharjutuste" trupp väikese kultuuridessandi Euroopa südamesse. 15. septembril astutakse eestikeelse publiku ette Brüsselis, kultuurikeskuses "Kontakt" (Orbanlaan 54) ning 16. septembril Luksemburgis, esinemiskohaks Théâtre le 10. Etendused korraldab Elo-Liis Parmas koostöös Eesti Seltsiga Belgias ja Luksemburgi Eesti Seltsiga.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: