2019. aasta Terasmikrofoni pälvis Gert Raudsep

Juba kuuendat aastat järjest andis "Ringvaate" toimetus välja Terasmikrofoni preemia näitlejale, kelle intervjuu andmise lahkus ning oskus, võime otse-eetris särada ja mängulisus on toimetusele kogu hooaja jooksul jätnud kõige parema mulje. 2019. aasta Terasmikrofoni pälvis näitleja Gert Raudsep.

"Ta oli üpris suur väljakutse," märkis Raudsep ränderaamistiku ettelugemise kohta "Ringvaate" otse-eetris, mis talle ka tiitli tõi. "Aga poliitiliselt oli tähtsam näidata, et kui üks näitleja on suuteline seda otse-eetris läbi lugema, siis on suutelised inimesed seda kodus läbi lugema, mitte uskuma kelle juttu selle kohta, et see on superhea või superhalb. Tehke omad otsused ise."

Tänavused nominendid olid:
Gert Raudsep
Ester Kuntu
Peeter Oja
Anne Veesaar

2014. aastal pälvis esimese Terasmikrofoni näitleja Tiit Sukk, seejärel auhinnati sellega näitleja Märt Avandit ning 2016. aastal NUKU näitleja Mart Müüriseppa. 2017. aasta Terasmikrofoni võitis Juss Haasma ja eelmisel aastal nimetati toimetuse lemmikuks Anne Veesaar.

Toimetaja: Rutt Ernits, Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: