Galerii: Tallinna lauluväljakul avati viie Eesti muusikaelu suurtegija mälestuspingid

Esmaspäeval avati Tallinna lauluväljakul Roman Toi, Alo Mattiiseni, Miina Härma, Ülo Vinteri ja Ester Mägi nimelised mälestuspingid.

Esimesed viis pinki juhatavad sisse aga suurema projekti, mille raames plaanivad SA Tallinna Lauluväljak ja Kultuuripartnerluse SA avada järgneva kahe aasta jooksul 25 Eesti kultuuri- ja ühiskonnaelu suurtegija mälestuspingid. 

Koostööprojekti raames saavad ka 25 noort Eesti kultuurielu tegijad ühekordse toetuse. Barclay de Tolly Sõprade Klubi, Heidi ja Allar Jõks, Olav Miil, Limestone factories of Estonia ja Kultuuripartnerluse SA toetavad kokku noorte Eesti talentide õpinguid ja loomingulisi tegevusi kokku vähemalt 20 000 euro ulatuses. Esimesed viis toetust pälvisid kontratenor Martin Karu, lauljanna Hedi Maaroos, kitarrist Helin Hallik ja tšellist Marcel Johannes Kits ning Jõgeval toimuva Alo Mattiiseni nimelise vokaalansamblite lauluvõistluse korraldajad.       

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: