Hard Rock Laagri järelpeol astuvad üles Red Fang ja Zahir

Red Fang
Red Fang Autor/allikas: James Rexroad

3. juulil, Hard Rock Laagri ametlikul järelpeol annab rokiklubis Tapper kontserdi Ameerika Ühendriikide bänd Red Fang, kellega koos astub lavale bänd Zahir.

2005. aastast nime teinud Red Fang on kuulsust kogunud eelkõige oma julge loomingu, muusikavideote ja terava naljasoone tõttu.

Red Fangi olemuses on enesekindlus, mis väljendub nii muusikalistes katsetustes kui ka julguses hoida iseenda identiteeti. Seda lähenemist on tunda nende viimasel albumil "Arrows", kus segu rokist ja metal'ist kõnetab raskemuusika fänne igast vanusegrupist.

"Red Fang on bänd, kes meenutab meile kõigile, et elu ja ka raskemuusika ei pea nii tõsised olema," sõnas bändi kohta Damn.Loud Agency juht Roman Demtšenko. 

Koos Red Fangiga astub lavale Zahir. 1993. aastal Tallinnas kokku saanud kooslus on Eesti üks pikaajalisemaid raskemuusika bände, kes on hoidnud ennast järjepidevalt obskuursuses ning seeläbi muutunud kohaliku põrandaaluse muusika etaloniks. Kitarridest domineeritud mürased keskkonnad, mida nad ise kutsuvad rock n rolli teiseks pooleks on loodud Don Rauli, Tambucho ja Maike ning Kiina poolt.

Festival Hard Rock Laager toimub tänavu 1.–2. juulil Vana-Vigalas, festivali peaesineja on Kanada muusik Devin Townsend.

Toimetaja: Karmen Rebane

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: