Ita Ever: Ülle Ulla oli enda vastu eriliselt nõudlik kuni viimase hetkeni ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

10. aprillil lahkus meie seast näitleja ning baleriin Ülle Ulla, kelle karjäärist ning nendevahelisest sõprusest rääkis "Ringvaate" stuudios Ita Ever.

"Ta kurtis alati, et kuidas on võimalik nii palju teksti meelde jätta," tõi Ita Ever "Ringvaates" välja, et Ülle Ulla tõdes alati, et kui etenduses peaks vaid tantsima, oleks tal kõik palju kergem. Ever rääkis ka mitmeid lugusid sellest, kuivõrd karismaatiline ning särav näitlejanna Ulla tegelikult oli. "Ta oli selline inimene, kes ei saanud karjuda - ma olen temaga palju aastakümneid tuttav, aga ma ei suuda meenutada episoodi, kus ta oleks pidanud endast välja minema karjumisega."

Ita Ever tõdes, et sõbrannasid on tal tänaseks tõesti väheks jäänud. "Ülle Ulla oli üks väheseid, kes mul järele oli jäänud, aga mis teha - aeg on selline, et kõik lähevad minu kõrvalt ära," ütles Ita Ever ja lisas, et vahel tahaks ikkagi kellegagi rääkida ning pisut lobiseda. "Kõik on minust palju nooremad ning probleemid ja jutuajamised on hoopis teised." Ever sõnas, et tema sellest aga väga murtud ei ole - kui muud üle ei jää, siis mõtleb ta endale mõne kaaslase ise välja. "Mul on seni veel õnneks jäänud töö ning ma mängin ka etendustes - õhtul kodus tegelen iseendaga ning räägin piltide ja lilledega."

Ülle Ullale helistades rääkisid nad tihti ka kõige argisematel teemadel. "Me rääkisime sellest, kus on võimalik midagi odavamalt osta, aga samuti ka meestest ning asi, mida ma tahan tingimata väita, et Ülle Ulla oli selline inimene, kes kasutas väga tihti vestlustes sõna "elegantne"," tõi Ita Ever välja, et lisaks sellele kasutas Ülle Ulla sama mõtet tihti ka filmide kohta. "Meil oli väga sarnane filmimaitse ning meile meeldisid samad näitlejad."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: