Velvo Väli: Rakvere teatri uue hooaja märksõnad on "klassika" ja "legendid"

"Terevisioonis" olid külas Rakvere teatri näitleja Natali Väli ja juht Velvo Väli, kes rääkisid, mida teatri kavas uuel, 81. hooajal oodata. Velvo Väli sõnul võib uue hooaja repertuaari võtta kokku sõnadega "klassika" ja "legendid".

Velvo Väli märkis, et tõenäoliselt tuleb kõigil Eesti teatritel erakordne hooaeg.

"Kõik see, mida plaanitud, on ümber tehtud ja loodetavasti mitte kunagi enam sellist hooaega ei tule. Aga reaalsus on täna selline, et 80. hooaeg jäi pooleli ja 81. hooaeg hakkab seetõttu hoopis teistmoodi, kui algselt oli planeeritud."

Natali Väli ütles, et teda ootab uuel hooajal teatris ees praegu üks roll – 5. septembril esietendub lavastus "Charlotte Löwensköld", kus ta on nimiosas. "Kõik on läinud täpselt nii nagu ma soovisin ja enamgi veel. Selle lavastab Urmas Lennuk, kellega mul oli väga suur soov koostööd teha. Meie trupp on väga tore ja lugu on väga ilus armastuslugu."

Natali Väli on ametlikult Rakvere teatris tagasi järgmisest sügisest, "Charlotte Löwensköld" on tema sõnul üks katsetus väikse lapse kõrvalt.

Algaval hooajal saab Velvo Väli sõnul traditsiooniliselt naerda ja nutta. "Aga kui otsida märksõnu, siis need võiks need olla "klassika" ja "legendid", sest kui me läheme lugusid pidi, mis on sel hooajal meil repertuaaris, siis on tulemas Selma Lagerlöfi, Samuel Beckettit, Ray Cooneyt, Andrus Kivirähki, samuti Strindbergi ja muud."

Velvo Väli lisas, et kui kõik hästi läheb ja plaanid teostuvad, siis on järgmisel suvel tulemas ka suvelavastus "Robin Hood". "Nii me läbi selle hooaja purjetame."

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: