Teatrifestival Kuldne Mask lükkub järgmisse aastasse

В рамках фестиваля демонстрируются лучшие российские спектакли последних сезонов, ставшие номинантами и лауреатами одноименной премии в России.
В рамках фестиваля демонстрируются лучшие российские спектакли последних сезонов, ставшие номинантами и лауреатами одноименной премии в России. Autor/allikas: Фото: ERR

Teatrifestival Kuldne Mask oli tänavu plaanitud oktoobrisse, kuid koroonaviiruse kasvava leviku tõttu otsustati sündmus sel sügisel ära jätta.

2020. aastal pidid Kuldse Maski festivali külalisetendused toimuma Eestis, Lätis, Iisraelis ja Türgis. "Koroonaviiruse levikuga seotud olukord ja sellega kaasnevad riskid ei võimalda viia ellu rahvusvahelisi projekte," kinnitasid festivali korraldajad.

Festivali korraldajad on veendunud, et 2021. aastal on võimalik Kuldset Maski täies mahus korraldada. "Oli tehtud suur ja põhjalik eeltöö, valitud huvitav ja mitmekesine programm, välja töötatud reisiplaanid, protsessi olid kaasatud metseenid ja teatriteadlased," tõdesid nad ja rõhutasid, et teatrisõbrad on Kuldse Maski etendusi oodanud. "Neid lavastusi tasub oodata, kuna selle aasta kava tuleb esitamisele võimalikult samas mahus järgmisel sügisel."

Festival Kuldne Mask on Eestis toimunud alates 2005. aastast. 

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: