EKA vitriininäitusel näeb sel nädalal Enriko Krooni ja Stina Vürmeri töid

Kunstiakadeemia jätkab vitriininäituse sarja "110 meetrit vahet". Kahes Tallinna vanalinna vitriinis, Suur-Karja 7 ja Vanaturu kael 7 akendel saab näha EKA fotograafia osakonna tudengite näitust. Sel nädalal on akendel Enriko Krooni ja Stina Vürmeri fotosid.

Näituse pealkiri "110 meetrit vahet" viitab kahe vaateakna omavahelisele kaugusele. Projekt kestab 5 nädalat, igal nädalal vahetuvad vitriinides teosed ja autorid. Kunstiakadeemia väligaleriis Kotzebue tänaval pakub silmailu aga fotograafia teise kursuse näitus "Vaikelu", kus on üleval valik stuudiofotograafia kursuse raames valminud töödest.

"Nad ei ole lihtsalt vaikelu," ütles Eesti Kunstiakadeemia fotograafia osakonna juhataja Marge Monko "Aktuaalsele kaamerale". "Igaüks võttis endale huvitava teema ja lahendas vaikelu formaadis, nii et siin on tegelikult väga olulise ühiskondliku sõnumiga töid."

"Ma lähtusin keskkonna teemadest ja eelkõige jätkusuutlikust disainist," rääkis EKA fotograafiatudeng Joosep Kivimäe. "Võibolla see valge plastiktool iseloomustab hästi tänapäeva tootmise ja tarbimiskultuuri, mis keskseks fraasiks on saanud."

Toimetaja: Kaisa Potisepp

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: