Vanemuine jagas kolleegipreemiaid

Aasta vanemuislase tiitli said draamanäitleja Lena Barbara Luhse ja personalijuht Liis Noorkõiv.
Aasta vanemuislase tiitli said draamanäitleja Lena Barbara Luhse ja personalijuht Liis Noorkõiv.

Vanemuise teatris jagati kolleegipreemiaid. Aasta vanemuislase tiitli said draamanäitleja Lena Barbara Luhse ja personalijuht Liis Noorkõiv.

Aasta vanemuislast valiti 18. aastat. Valimine toimus kahes kategoorias: üks laureaat lavajõudude seast, teine nende hulgast, kes oma igapäevatöös lavale ei astu. Iga Vanemuise teatri töötaja sai oma arvamust avaldada salajasel hääletusel.

Vanemuise teatris teist hooaega alustav draamanäitleja Lena Barbara Luhse tõdes, et kolleegide poolt antud preemia on kõige suurem tunnustus, mille osaliseks saada: "Olen südamest tänulik."

Personalijuht Liis Noorkõiv soovis tunnustust jagada kõikide oma kolleegidega, kes on sel aastal Vanemuise teatrisse panustanud.

Veel anti välja eriauhinnad, mille laureaadid selgusid osakonnasiseste hääletuste tulemusena.

Balletitrupi eriauhinna sai balletiartist Gus Upchurch.
Draamatrupist tunnustati näitleja Külliki Saldret.
Teenindusalast tunnustati publikuteenindajat Kristin Hinti ning majade perenaist ja külalistemaja administraatorit Kaili Pärna.
Administratsioonist leidis tunnustust finantsjuht Tiina Lood.
Muusikaosakonnas anti välja kaks preemiat: kontsertmeister Katrin Nuume ning muusikajuht ja peadirigent Risto Joost.

Tunnustused jagunesid mitmeks ka lavastusalas: premeeriti lavastusala juhti Maarja Liba, pealavameistri abi Ken-Konrad Kermi ning heli- ja videomeistrit Andreas Kangurit.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: