Galerii: Sten Eltermaa näituse lõpetab ringkäik kunstnikuga

Sten Eltermaa näituse "Klaasvastupanu" lõpetab EKA galeriis 9. oktoobril kell 17 ringkäik kunstnikuga ja vestlus ajakirjanik Neeme Rauaga.

Näitusel "Klaasvastupanu" saab näha väga ebatavalisi fotoinstallatsioone - külastaja võib leida end piilumast läbi mastaapse klaasseina, kuulatamas pea kohal klõbisevat klaasmaketti, kükitada maadligi kallakul seisvate klaaskuulide juures või ekselda internetiavarustes, kus tiirleb näituse satelliit.

Tallinna Fotokuu raames avatud näituse "Klaasvastupanu" üheks peamiseks teemaks on meid ümbritsev keskkond - eelkõige linnaarhitektuur, aga ka virtuaalne ruum, kus me järjest enam viibime ja igapäeva toimetusi läbi viime. Teoste materjaliks kasutatakse peamiselt klaasi.

Näituse autor on EKA noore kunstniku preemia laureaat Sten Eltermaa, tekstide autor Maria Lee ja väljapaneku kujundaja Arvi Anderson (arhitektid b210). Näituse veebi disainer on Maria Muuk

Näitust EKA galeriis saab näha veel laupäeva õhtuni, mil toimub ka näitusetuur koos kunstnik Sten Eltermaaga ja vestlus, kus kunstnikku usutleb ajakirjanik Neeme Raud.

Toimetaja: Karoliina Tammel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: