Sümfooniaorkestrite liit valis uue juhatuse aastateks 2022-2025

Martin Sildos
Martin Sildos Autor/allikas: Elis Vesik

Eesti Sümfooniaorkestrite Liidu üldkogu valis 30. jaanuaril toimunud koosolekul juhatuse järgnevaks kolmeks aastaks. Juhatuse liikmeteks valiti Edmar Tuul, Lehti Saag, Martin Sildos, Mart Aus ja Juta Ross.

Uute liikmena valiti juhatusse Tallinna Ülikooli sümfooniaorkestri dirigent Martin Sildos ning Paide, Tapa ja Keila muusikakoolide orkestrite dirigent Mart Aus. Juhatusse taasvaliti Viimsi muusikakooli direktor Edmar Tuul, Harjumaa keelpilliorkestri korraldaja ja Saue muusikakooli viiuliõpetaja Juta Ross ning Tartu Ülikooli sümfooniaorkestri orkestrant Lehti Saag.

Eesti sümfooniaorkestrite liit esindab 27 tegutsevat noorte sümfoonia- ja keelpilliorkestrit. Liidu peamisteks eesmärkideks on noorteorkestrite festivalide ja kontsertide korraldamine ning nende tegevusele kaasaaitamine, samuti orkestripillide õppe propageerimine ja sümfooniaorkestrite esinemise korraldamine laulupeol.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: