Noep annab suvel kontserdi A Le Coq Arenal

Noep ehk Andres Kõpper on aastatega oma loominguga Spotify platvormil kogunud enam kui 60 miljonit kuulamist.
Noep ehk Andres Kõpper on aastatega oma loominguga Spotify platvormil kogunud enam kui 60 miljonit kuulamist. Autor/allikas: Marleen Muhuste

Äsja uue albumi "Move Your Feet" avaldanud Noep annab 19. augustil koos üllatusesinejatega kontserdi A Le Coq Arenal.

"Selle kontserdi missioon on näidata lätlastele, et ka meil saab teha staadionikontserte. Nali naljaks, aga see on üks impulssidest küll, miks mõte staadioni suunas liikuma üldse hakkas," kirjeldas Kõpper.

"Kui käisin Läti muusikaauhindadel esinemas, rääkisin seal mitme artistiga, kes kõik staadionikontserte teevad. See pani mõtlema, et oleks ainult aus ka meil selline komme käima tõmmata," jätkas ta.

"Selle pluss on see, et staadionil saab teha suuremat ja vägevamat show'd kui kuskil mujal. See tuleb suurim kontsert, mida Eestis viimase kolmekümne aasta jooksul kodumaise artisti poolt tehtud on."

19. augusti staadionikontsert saab ühtlasi olema ainus Noepi avalik kontsert käesoleval aastal. Noepiga koos astuvad lavale nii kodu- kui ka välismaised üllatusartistid. Esitusele tuleb muusikat nii varajasest loomingust kui ka seni avaldamata lugusid.

"Mul oli kord vestlus muusikust sõbraga teemal goosebumps ehk kananahk ning sellest, et muusika on üks väheseid asju, mis seda esile kutsub. Kontserdi eesmärk lisaks endi lätlastele tõestamisele saabki olema kananaha ihule toomine, ja seda kõige positiivsemas võtmes."

Noep ehk Andres Kõpper on aastatega oma loominguga Spotify platvormil kogunud enam kui 60 miljonit kuulamist, milles mängis suurt rolli eelmise aasta lõpus Itaalias teenitud kuldplaadi staatus looga "Fk This Up".

Albumiga "No Man Is An Island" pälvis ta Eesti Muusikaauhindadel neli tiitlit. NOËP'i viimane album "Move Your Feet" ilmus 14. veebruaril ning on inspireeritud erinevatest taskuhäälingutest, intervjuudest ning sotsiaalmeedias nähtud klippidest.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: