Jakobi Mäe teatristuudio toob lavale Tšehhovi "Kajaka"

{{1684571220000 | amCalendar}}
Foto: Rene Kundla/ERR

Tartus tegutseva Jakobi Mäe Teatristuudio teise lennu lõputööks on Anton Tšehhovi "Kajakas". Esietendus toimub pühapäeval, kokku on kavas üheksa etendust.

Teist lendu juhendavad Priit Strandberg ja Ken Rüütel ning rühm on koos käinud kaks aastat.

Lavastajate sõnul käsitleb näidend "Kajakas" noortele olulisi teemasid: eneseleidmine ja ka enese kaotamine; kuidas tunda ära oma kutsumus ning kuidas selles elada; kuidas tunnustamatuna uskuda oma loomingusse, mida toob endaga kaasa tunnustus; kuidas tulla toime, kui unistustest saab argisus, otsingulisusest igavus, kunstist turumajandus, armastusest vaid sõna.

Osades on Jakobi Mäe Teatristuudio õpilased ja vilistlased ning lisaks veel ka noor näitleja Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumist: Arabella Antons, Elo Kokkota, Karmen Saar, Kertu Virumägi, Elisabeth Kool, Liisa Maria Võhmar, Johanna Aren, Miili Lippus, Anne-Liis Tulskii, Laura Kuusik, Maara Parhomenko, Loone Lempu, Robin Haga, Kristjan Paul Kadarik (VHK), Gustav Nikopensius, Martin Metsanurk, Kristjan Kundla, Ott Jakobi.

Etendused toimuvad 21., 23., 24., 28., 30. ja 31. mail ning 3., 4. ja 5. juunil Tartus Saksa Kultuuri Instituudis. Pileteid saab broneerida, kirjutades jakob[email protected], või soetada pool tundi enne algust kohapeal.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: