Simone Minn avaldas uue singli "Hoia kinni/lase lahti"

"Hoia kinni / lase lahti" – Simone Minn Autor/allikas: Rebecca Kodusaar

Simone Minn avaldas laupäeval, 23. septembril singli "hoia kinni/lase lahti", mis keskendub eksistentsiaalsetele teemadele.

Laulu teekond algas Simone sõnul juba 2021. aasta suvel. "Mul oli alati tunne, et midagi oleks sellest loost nagu puudu, aga mis, seda ma ka ei osanud välja mõelda" selgitas Simone.

Sellel aastal, ühel veebruarikuu õhtupoolikul, ilmus artisti sõnul aga nagu kevadine värske tuulehoog olemasolevale loole juurde üks salapärane "teine osa". "See on laulu keskel toimuv järsk muudatus nii muusikalises keeles kui meeleolus, kus loo algeline kergus ja ilu muutub millekski intensiivsemaks ja ettearvamatumaks," rääkis ta.

Simone sõnul oli tal algusest peale keeruline laulule nime panna, sest refrään ütleb "hoia kinni" ja sinna otsa kohe ka "lase lahti" ning tekib küsimus, millisest nähtusest lugu üldse räägib. Uus lisandus laulule andis mõista, et lugu ise ei jutusta tegelikult konkreetselt kummastki, vaid mõtiskleb hoopis millestki eksistentsiaalsemast.

Kui laule luues on Simone Minn enamasti olnud ühenaisebänd, siis seekord on koosseisuga liitunud teisedki muusikud, ilma kelleta "hoia kinni/lase lahti" ei kõlaks sellisena, nagu ta kõlab. Katrina Merily Reimandi panustas viiuliga, Ott-Mait Põldsepp kitarril, Ott Ajaots basskitarril ja Johannes Eriste istus trummide taga.

Miksis Siim Ülavere ja masterdas Mattias Pärt.

Toimetaja: Rasmus Kuningas

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: