Villu Veski ja Tiit Kalluste toovad publikuni stand-up tragöödia "Elu ilma Grammyta"

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Villu Veski ja Tiit Kalluste Autor/allikas: Pressimaterjalid

Teletorni jazzil sel neljapäeval tõeline stand-up tragöödia, kui publiku ette astuvad Villu Veski ja Tiit Kalluste.

See on kontsert naljakatest ja koomilistest juhtumistest, mis kõik ette on tulnud muusikute paarikümneaastase koostöö jooksul. Villu Veski ja Tiit Kalluste stand-up tragöödia “Elu ilma Grammyta” oli väga menukas ka äsja toimunud IDeeJazzil Tartus ning kindlasti on huumorit oodata selgi neljapäeval Teletorni jazzil.

Tiit Kalluste on hinnatud, armastatud ja kogenud akordionikunstnik, kes oma delikaatse isikupära ja emotsionaalsusega on suunanäitajaks ning teerajajaks Eesti improvisatsioonilise akordionimuusika vallas. Nordic jazzi mängiva akordionistina on ta esinenud mainekatel festivalidel ja kontserdilavadel Balti- ja Põhjamaades, Euroopa suurlinnades, Põhja- ja Lõuna-Ameerikas ning Venemaal.

Villu Veski on nii meil kui ka mujal ilmas tuntud ja lugupeetud saksofonist, keda muusikutee on viinud kontsertreisidele festivalidele, jazzklubidesse ja kontsertsaalidesse nii USA-s, Šveitsis, Norras, Taanis, Rootsis, Soomes, Venemaal, Austrias, Lätis, Leedus, Islandil, Hollandis, Saksamaal, Monacos ja mujal. Rahvusvaheliselt on ta teinud koostööd väga paljude muusikutega nagu Jukka Eskola (Soome), Marilyn Mazur (Taani), Daniel Pipi Piazzolla (Argentiina), Raimonds Pauls (Läti), Laima Vaikule (Läti), Sergei Manukjan (Venemaa), Debbie Cameron (USA).

Villu Veski ja Tiit Kalluste on teinud koostööd juba paarkümmend aastat, musitseerides jazzilavadel eri riikides ja eri maa muusikutega ning esitades omaloomingut kõikvõimalikes paikades. Taolise mahuka kogemustepagasi hulgast leiab nii mõndagi põnevat, ootamatut ja naljakat, mida duo publikuga lahkesti jagabki.

Kontsert toimub ainult juhul, kui Veski-Kalluste pole vahepeal Grammyt võitnud.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: