Fentanüülisõltlase lugudest sai raamat

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Autor/allikas: Martin Dremljuga/ERR

HAPKOMAHi nime taha peituv 22-aastane noormees on kirjutanud oma raskest sõltuvusest Nihilist.fm-i lehele. Nüüd on juttudest kokku pandud raamat, mis avab ühe muidu varjus elava fentanüülisõltlase elu.

"Nihilisti lugejad nõudsid raamatut ja selle nad nüüd saavad - halastamatu ja täpse sissevaate maailma, mis eksisteerib siinsamas, ometi rebis just HAPKOMAH selle esimest korda varjust välja. Enamik meist polnud kuulnudki sõna fentanüül. Kokku on langenud kolm asja - kirjanduslik võimekus, fenatnüülisõltuvus ja julgus rääkida. See raamat teeb rohkem narkoennetustööd kui Eesti riik siiani suutnud on," kirjutab kirjanik Mudlum.

Kaur Kender ütleb raamatu avasõnas: "Ma ei muutnud midagi. Ühtki sõna, ühtegi tähte, ühtegi koma. See on toores, see on tänav, see on tõde. Nagu ütleb Nassim Taleb: idioodid loevad õigekirja, targad aga mõtet. See on dokument sellest, mis valitseb Tallinna tänavaid viimased 15 aastat. Ilusamaks see ei lähe. Kaugemale küll."

Raamatu "Kuidas minust sai HAPKOMAH" esitlus toimub reedel, 29. jaanuaril kell 16.00 Solarise Apollos. Ahto Lobjakas ja Kaur Kender vestlevad fentanüülist, narkopoliitikast ja HAPKOMAHist.

Kohal on ka räppar Beebilõust, kes esitab lugu "Uulitsageenid":

Toimetaja: Jaanika Valk

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: