Kultuuriportaal soovitab: "Teine armuke" ETV2-s

"Teine armuke" Autor/allikas: Kaader filmist

24. oktoobril jõuab ETV2 ekraanile François Ozoni 2017. aastal ilmunud erootiline thriller "Teine armuke".

Chloé (Marine Vacth) on kaunis noor naine, kes kannatab depressiooni all. Abi otsides alustab Chloé seansse salapärase psühhoanalüütiku Pauli (Jérémie Renier) juures, ja peagi kasvab abiandja ning abivajaja vastastikusest erootilisest tõmbest kirglik armusuhe.

Õnn on viimaks Chloé õuele jõudnud. Ent tunnete horisont pole siiski pilvitu — Paul näib peitvat saladust, ja peagi selgub, et mehel on identne kaksikvend Louis, kelle loomus on hellale ning hoolivale Paulile vastandlik ja kes rabab Chloéd oma künismi, sadistlikkuse ning seksuaalse ligitõmbavusega. Et mitte oma eluga taas ummikusse joosta, tuleb Chloél vendade saladus lahendada. Viljaka ja alati publikut üllatada püüdva François Ozoni looming on meie publikule hästi tuttav ("Bassein" "Noor ja ilus", "Kodus", "Frantz" jt).

Ozoni tööde juurde on ikka kuulunud intellektuaalne mäng, piirialade kompamine ja erootiline pinge, millest pole puudu ka "Teises armukeses". Ozon näitab siin, et tunneb end hästi ka käigult žanre vahetades, ja kuigi tema provokatiivsus on teada, õnnestus "Teisel armukesel" Cannes´is võistlusprogrammis linastudes taas vastuolulisi arvamusi tekitada nii kriitikute kui ka laiema publiku seas.

Film "Teine armuke" on ETV2 ekraanil 24. oktoobril kell 21:30.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: