Kaose Koguduse näitus "Retrospektiiv" lõpetab Kogo galeriis peoga

Kaose Koguduse
Kaose Koguduse "Retrospektiiv" Kogo galeriis. Autor/allikas: Facebook/Kogo galerii

Kaose Koguduse näituse "Retrospektiiv" lõpetamine Kogo galeriis Aparaaditehases 21. juunil toob kokku kõik näituse jooksul loodu ja kogetu. Kohal on Kaose Kogudus ja kaasteelised, esitletakse raamatut ja plaati, proovida saab kivispaad ja erinevaid esinemisi. Samuti on võimalik soetada nii näitusel loodut kui ka näituse keskmes olnud kuut tonni kive.

Ajakava

Kogo galeriis
12.00 Dr Lille loengud kividest ja nunnudest kassipoegadest III
18.00 Margit Lõhmuse jutukogu "Sterne" esitlus
19.00 Kivispa Kogo galerii ees
20.00 Kivioksjon & gaala Ann Ideoni toitudega

Armastuse saalis
21.00 Live: Dora Bleu
22.00 Live: Gatesleeper "Inertia" plaadiesitlus
23.00 Live: Martiini, Uku Masin 
+ DJ Kersten Kõrge

Kaose Kogudus koosseisus Martiini, Marja-Liisa Plats, Helle Ly Tomberg, Paul Lepasson, Uku Pira, Martin Rästa, Siim Lill, Kersten Kõrge, Salme Kulmar, Gabriela Liivamägi on alates näituse avamisest vaatajate ette toonud pidevalt muutuva ja spontaanselt kulgeva ruumiinstallatsiooni, mille fotodokumentatsiooniga on võimalik tutvuda Facebookis

"Kaose lõpp" paneb punkti Kaose Koguduse näitusele ja näituse osaks olnud publikuprogrammile, kus kaost kui universumi tahet käsitleti eri nurkade alt – lisaks kunstnikuvestlusele Kaose Koguduse liikmetega toimusid füüsik Jaak Kikase loeng "Kaosest loodusteadusliku mätta otsast", Hasso Krulli "Arheliitikum", Madis "Mad" Vasseri "Vastuhakk väljasuremisele", etnoloog Tenno Teidearu "Asjade kaduvuse tähenduslikkusest", kunstiajaloolase Kaire Nurga "Kivi ja Keha", Dr Lille harivad loengud kividest ja nunnudest kassipoegadest ning töötuba "Meisterdame kividega".

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: