Galerii: ARS-i projektiruumis avati grupinäitus "Endast väljas"

Näitus "Endast väljas" andis üheksale kunstnikule võimaluse isiklikult uurida emotsionaalselt piiripealseid seisundeid. Autorid vaatlesid, millist potentsiaali enesearenguks ja millist kergustunnet piiripealsed kogemused saavad pakkuda.

Näitus lubab kunstnikel akadeemilise teoretiseerimiseta jagada emotsionaalseid venitusarme, katartilisi eneseületusi ja lähedusotsinguid iseendaga. Esitatakse küsimusi: Mida tähendab olla endast väljas? Mis selleni viib? Kuidas seda kujutada? Mis aga hoiab tagasi ja mis lukustab endasse? Kas tehnoloogia võimendab endast eraldumise tunnet? Mis ootab ees, kui jõuad endasse tagasi – kas lõõgastus, tühjustunne või võimalus enesepeegelduseks?

Grupinäitusel "Endast väljas" osalevad kunstnikud Johannes Luik, Katariin Mudist, Mathias Väärsi, Nusrat Jahan, Emilia Furs, Maarja Tõnisson, Liis Vares, Johanna Ruukholm ja Lisann Lillevere. Kuraator Maria Helen Känd.

Näitus on ARS-i esimese korruse projektiruumis (Pärnu mnt 154, Tallinn) avatud kuni 21. juunini.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: