ARS-i majas avatakse emotsionaalselt piiripealne grupinäitus "Endast väljas"

{{1591601580000 | amCalendar}}
ARSi majas avatakse emotsionaalselt piiripealne grupinäitus
ARSi majas avatakse emotsionaalselt piiripealne grupinäitus "Endast väljas"

Tallinnas ARS-i majas avatakse 10. juunil grupinäitus "Endast väljas", mis annab üheksale kunstnikule võimaluse isiklikult uurida emotsionaalselt piiripealseid seisundeid.

Näitus lubab kunstnikel akadeemilise teoretiseerimiseta jagada emotsionaalseid venitusarme, katartilisi eneseületusi ja lähedusotsinguid iseendaga. Esitatakse küsimusi: Mida tähendab olla endast väljas? Mis selleni viib? Kuidas seda kujutada? Mis aga hoiab tagasi ja mis lukustab endasse? Kas tehnoloogia võimendab endast eraldumise tunnet? Mis ootab ees, kui jõuad endasse tagasi – kas lõõgastus, tühjustunne või võimalus enesepeegelduseks?

Grupinäitusel "Endast väljas" osalevad Johannes Luik, Katariin Mudist, Mathias Väärsi, Nusrat Jahan, Emilia Furs, Maarja Tõnisson, Liis Vares, Johanna Ruukholm ja Lisann Lillevere.

"Endast väljas" jääb ARS-i projektiruumis avatuks 21. juunini. Näitus avatakse 10. juunil peoga, kus mängivad muusikat Johanna Ruukholm ja Lisann Lillevere.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: