Mingo Rajandi Kvintett andis välja uue singli "I Want"

Mingo Rajandi Kvintett
Mingo Rajandi Kvintett Autor/allikas: Rene Jakobson

Aasta jazzhelilooja auhinnaga pärjatud Mingo Rajandi andis kvintetiga välja singli "I Want", mis on nende augustis ilmuva albumi "To Be!" esimene singel.

""I Want" on pühendatud kõikidele ägedatele naistele, kes kogu hingest püüavad täita nii paljusid ühiskonna või ka iseenda poolt sätestatud rolle, aga ometi tunnevad end pidevalt süüdi, sest ikka jääb justkui midagi puudu. Meile on lapsest saadik räägitud, et tuleb olla tubli tüdruk, aga mida see õieti tähendab? Kuna keegi meist pole võimeline neid jäigalt defineeritud ideaale täitma, siis võib nende sõnade korrutamine lõpuks tõsiselt elu segama hakata. Aastaid kuhjunud ütlematajätmised ja väljakannatamised ei ole tegelikult mitte kellegi huvides. Need teemad pole muidugi tuttavad ainult naistele, vaid kõigile inimolenditele. Enamik meist ihkab olla aina parem, tublim, olla täiuslik ja see on teatavasti juba ette hukule määratud püüdlus," rääkis Rajandi.

Mingo Rajandi Kvintetis mängivad eesti hinnatuimad muusikud — Joel Remmel, Marek Talts, Liisi Koikson ning Ahto Abner, kes on ka albumi kaasprodutsent. Loos "I Want" teevad erikülalistena kaasa trompetist Allan Järve ning tromboonimängija Johannes Kiik. Muusika on salvestanud ja miksinud Peeter Salmela, lõppviimistluse tegi Siim Mäesalu. Teksti autor on noor inglise poeet Hollie McNish. 

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: