Mitmed Jazzkaare välisartistid ei saa reisipiirangute tõttu festivalil esineda

Jazzkaar
Jazzkaar Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Jazzkaare korraldusmeeskond andis teada, et festivali põhiprogrammis on toimunud muudatused. Mitmed välisesinejad, kes oli varem kavasse planeeritud, ei saa reisipiirangute tõttu festivalil esineda.

10. oktoobril astub Vabal Laval Rumeenia-Austria duo Moonlight Breakfast asemel, kes ei saa seoses koroonaviirusest tingitud piirangutega Eestis esineda, üles NOËP, kes esineb akustilisel kontserdil koos kitarrist Jaan-Eerik Aardamiga.

Saksa pianist Niklas Paschburg annab ühiskontserdi asemel täispika kontserdi. Koroonaviiruse piirangute tõttu ei ole Eestis võimalik üles astuda Islandi bändil Hugar, kes pidi esinema kaheosalisel kontserdil koos Paschburgiga. Niklas Paschburgi täispikk kontsert toimub 12. oktoobril Vabal Laval.

Turvalisuse kaalutlustel ei toimu 9. oktoobri õhtul Disco Tallinn pidu, kus pidi üles astuma ka Briti produtsent Crackazat, selle asemel esineb Fotografiskas lisakontserdiga Rita Ray. Koosseisu Peedu Kass-Theodor Sink & The Free Musketeers esinemine toimub 10. oktoobril kell 18:00 Fotografiskas, kontserdil ei astu üles Läti-Eesti ühiskoosseis Anna Wibe Vibes.

Moonlight Breakfasti kontserdi piletid tagavad sissepääsu NOËP'i kontserdile 10. oktoobril Vabale Lavale. Disco Tallinna peo piletid tagavad sissepääsu Rita Ray kontserdile 9. oktoobril Fotografiska Tallinnasse. Lisaks pakub festival võimalust piletite tagastuseks või vahetuseks kinkekaartide vastu. Pileteid tagastatakse või vahetatakse kuni 31. oktoobrini.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: