Kellerteatris peab loengu semiootik ja kirjanik Valdur Mikita

Reisile minuga. Valdur Mikita Suislepas
Reisile minuga. Valdur Mikita Suislepas

Kolmapäeval, 4. novembril kell 19 ootab Kellerteater Tallinna vanalinnas kõiki Kalevipoja-huvilisi Valdur Mikita loengut kuulama. Neil, kes ei tihka teatrisse tulla, on võimalus loengust osa saada virtuaalsel teel otseülekandena.

Kes on see salapärane Kalevipoeg – kas soome-ugri kriminaal, kelle tagaotsimiskuulutus asub šokolaaditahvlil või siiski midagi enamat? Valdur Mikita harutab ja mõtestab lahti eestlaste eeposekangelast, tema tõlgendusi ja varjundeid, et jõuda tuumani või sattuda veel suuremasse mõistatuste rägastikku.

Alates sügisest on Kellerteater asunud koos Still Frame'iga edasi arendama kevadise sulgemise ajal avastatud virtuaalteatri kanalit kellerteater.television.ee. Nüüdseks juba hübriidvormina, kus publik on nii saalis kui ka kodus ekraanide ees. Teatri missioon on, et kõik, kes kardavad nakatuda, ei peaks teatrist loobuma, vaid saavad teatrit vaadata nüüd kodus ekraani ees.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: