Draama festivalil esitletakse Mart Kivastiku uut raamatut "Sure, Poisu!"

Mart Kivastik
Mart Kivastik "Sure, Poisu!" Autor/allikas: Draama festival

Reedel esitletakse teatrifestivali Draama raames Tartus kultuuriklubis Promenaadiviis Mart Kivastiku uut raamatut "Sure, Poisu!".

Romaani keskmes on ajalooline tegelane Johannes Vares-Barbarus, karismaatiline kirjanik, arst ja poliitik, ning tema suhted naise, sõprade, ametivendade ja vaenlastega. Kuid kes see Vares, isehakanud Barbarus, ikkagi oli? Tõeline multitalent või lihtsalt aferist, kes soovis oma elu elada nii, et kõik prožektorid oleks suunatud vaid temale? Ka hetkel, mil ta sureb. Ehk oli tegemist lihtsalt ühe luuletajast Poisuga, kes armastas oma Siutsu ning sattus seetõttu alati sündmuste pöörisesse.

Esitlusel vestleb autoriga ajakirja Akadeemia peatoimetaja Toomas Kiho, katkendeid raamatust loeb Kristjan Zobel. 

Raamatu "Sure, Poisu!" toimetaja on Margit Kuusk, kujundaja Katrin Kisand. Raamatu on välja andnud kirjastus Väike Öömuusika. Raamatu väljaandmist on toetanud Eesti Kultuurkapital.

Raamatuesitlus kuulub 7.-12. septembrini toimuva teatrifestivali Draama metaprogrammi.

Kivastiku eelmine, 2019. aastal ilmunud romaan "Taevatrepp" pälvis Eduard Vilde kirjandusauhinna, teose põhjal on valmimas ka mängufilm.

Toimetaja: Kaisa Potisepp

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: