Pildid: Narva Gerassimovi pargis avati EKA valgusinstallatsioonide näitus

Reede õhtul avati Narva Gerassimovi pargis Tallinn Music Weeki raames EKA valgusinstallatsioonide näitus "Piirivalgus", näituse avamisel esines muusik Mick Pedaja.

"Piirilinn Narva inspireerib arutlema piiri kui kultuuriliselt olulise termini tähenduslikkuse ja metafooririkkuse üle. Piir võib olla kui maha tõmmatud punane joon, okastraadine rada, kõrge müür eraldamaks indiviide, rahvaid, riike, erinevaid maailmavaateid, elukeskkondi ja väärtusi, aga ka kui energiast tukslev ja erinevusi ühendav sümbioosirikas ala," selgitasid tegijad näituse tagamaid pressitekstis.

Näitusel osalesid tudendid Reena Ailt-Tamm, Piret Potter, Lauri Lest, Katriin Maitsalu, Laura Susanna Lätte, Annika Emilie Viigand, Maris Paal, Elle Kannike, Vivian Ilves, Robin Raspel, Anselm Oja, kursuse juhendaja on Elo Liiv.

Festival Tallinn Music Week toimus 4. kuni 6. maini Tallinnas, 7. ning 8. mail rändab aga festival Narva, kus toimub nii muusika-, konverentsi- kui ka kunstiprogramm.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: