Galerii: Lennusadam tähistas 10. sünnipäeva piduliku vastuvõtuga

Lennusadama vesilennukiangaaris avatud muuseum tähistas neljapäeval kümnendat sünnipäeva, mida tähistati piduliku vastuvõtuga.

"Kümme aastat tagasi rõõmustasime selle üle, et teoks sai teostamatuna tundunud idee – luua legendaarsele allveelaevale kodu, päästes hävimisest unikaalne ehitis. Nüüd saame rõõmustada aga selle üle, et jõudsime soovitud eesmärgini, kõigile avatud mereäärsel alal saab külastada uuenduslikku meremuuseumi. Rõõmu jätkub veelgi, sest käsil on mitmeid arendusi eesmärgiga edasi areneda ja laieneda. Siinjuures südamlik aitäh igale inimesele, kes meile on sel retkel toeks olnud," sõnas Eesti Meremuuseumi juht Urmas Dresen.

Pidulikul vastuvõtul esinesid tervitustega kultuuriminister Tiit Terik, Tallinna abilinnapea kultuuri vallas Kaarel Oja ja tolleaegne kultuurimister Rein Lang. Vastuvõtul astusid lavale ka Elina Nechayeva, Tanel Padar, Eesti sõjaväeorkester, Reket ning DJ-d Tom Lilienthal ja Widenski. 

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: