Augustis suletakse linnaruumifestivali ajal kolmeks päevaks lõik Rävala puiesteest

Rävala puiestee.
Rävala puiestee. Autor/allikas: ERR

Tallinn korraldab tänavu 18. ja 19. augustil Tallinnas Rävala puiesteel linnaruumifestivali "Tulevik on täna/v," mis asetab fookusesse pealinna linnaruumi, kliimaküsimused ning Tallinna tulevikuperspektiivid.

Tallinna linnavolikogu esimees Jevgeni Ossinovski selgitas, et festivali näol on tegemist lühiajalise katsetusega, mille abil näitlikustatakse seda, kui mitmekülgne võib olla elu, kui tänavatele mahutada lisaks autodele ka inimesed koos põneva programmiga. "Katsetame koos elanikega tänavaruumi erinevaid palgeid ja saame näha, millist mõju omab tänavate teadlik sulgemine, elanike kaasamine ning aktiivne osalemine linnaelus," rääkis Ossinovski.

Kahel päeval toimuva festivali programm on jaotatud nelja plokki: tegutse, vaata ja koge, kuula ning räägi kaasa ja avasta linnaruumi. Toimuvad erinevad vestlusringid, töötoad, kontserdid ning ruumieksperimendid, lisaks saab vaadata öökino ja osaleda ekskursioonidel. Festival on külastajatele tasuta.

Linnaruumifestival "Tulevik on täna/v" toimub 18. ja 19. augustil Tallinnas Rävala puiesteel. Sündmuse toimumiseks sulgetakse autoliiklusele kolmeks päevaks Rävala puiestee lõik Solarise keskusest Kentmanni tänavani.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: