Sveta baar valiti Euroopa 22 erilisema kontsertpaiga hulka

Sveta baar
Sveta baar Autor/allikas: Sveta

Üle-euroopaline kontserdipaikade võrgustik Liveurope valis Sveta baari 22 esinemispaiga sekka, mis on oma rahvusvahelise tegevusega silma paistnud, tutvustades igal aastal üle 200 eriilmelise Euroopa artisti.

Võrgustikku kuuluvad esinemispaigad mitmel pool Euroopas, sealhulgas Suurbritannias, Hispaanias, Portugalis, Norras, Taanis, Kreekas ja Itaalias. "Tervitame põnevusega uut võrgustikuliiget Sveta baar, kes on ühtlasi meie esimene liige Baltimaadest. See tähistab ka uut etappi Liveurope platvormi kasvuteekonnal," ütles Liveurope'i partnerlusjuht Fernando​ Bittencourt Hersan,

"Tähistades sel nädalavahetusel 5. tegutsemisaastat, on meil suur au liituda selliste legendaarsete Euroopa kontsertpaikadega. Liveurope tugi annab meile suurepärase võimaluse pakkuda oma publikule järgnevatel aastatel veelgi eriilmelisemat valikut uutest Euroopa esinejatest. Ühtlasi loodame, et meie võrgustikuga liitumine äratab huvi teistes Euroopa kontserdipaikades Eesti ja kogu Baltikumi ägedaimate artistide vastu," sõnas Sveta Baari live-muusika programmijuht ja Damn.Loud Agency promootor Roman Demtšenko.

Peale kolmandat tegutsemisaastat pärjati Telliskivi loomelinnaks asuv Sveta baar Eesti muusikaettevõtlusauhindadel tiitliga "2019. aasta kontsertpaik". Lisaks elava ja klubimuusika üritustele toimuvad baaris ka näitused, teatrietendused ja filmilinastused. Sveta baar on ka üks Tallinn Music Weeki toimumispaiku.  

Liveurope võrgustik loodi 2014. aastal Brüsselis paikneva Ancienne Belgique nimelise kontserdipaiga poolt. Organisatsiooni eesmärk on tõsta esile Euroopa elava muusika esitajate uut põlvkonda, aidates neil jõuda uue publikuni. Võrgustikku valitud esinemiskohad paistavad silma oma professionaalse infrastruktuuri, hea rahvusvahelise maine ning pühendumusega Euroopa artistidele.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: