Galerii: Tartu Uues Teatris jõuab publiku ette Ivar Põllu lavastus "Stereo"

Reedel esietendub Tartu Uues Teatris Ivar Põllu lavastus "Stereo", mille jaoks ei ehitata ega osteta lavale ühtegi uut asja ega õmmelda ühtegi uut kostüümi, vaid taaskasutatakse esemeid ja kostüüme 14 aasta jooksul Tartu Uues Teatris esietendunud Ivar ja Kristiina Põllu lavastustest.

Sünopsis:

Muusika ühendab ja lahutab. Kui paneme kõrvaklapid pähe, saame kuulata oma lemmikmuusikat ning eralduda muust maailmast. Leides endasuguseid veidrikke, kes armastavad samasugust muusikat, võime leida sõpru. Ühes ruumis sama muusika järgi tantsinutest saavad armastajad ning nad loovad perekondi või vähemalt jätkavad sugu. Koos ühes ruumis sama muusikat kuulates võime tunda end paljude teiste inimestega ühena, seltskonnana, rahvana, inimkonnana. Nii et unustame, kui erinevad me oleme.

Autor-lavastaja Ivar Põllu, kunstnik Kristiina Põllu, valguskunstnik Rene Liivamägi, helikunstnik Rene Liivamägi, laval Ilo-Ann Saarepera, Elise Metsanurk või Ekke Hekles ja Andreas Aadel.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: