Tartu Uus Teater katsetab piiramatut teatrikülastust võimaldava aastapiletiga

Tartu Uus Teater
Tartu Uus Teater Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Tartu Uus Teater alustab 15. hooaega uuendusega: müügile tuuakse 90-eurone aastapilet, millega saab lunastada pääsu nii kõigile esietendustele kui ka muudele mängukavas olevatele lavastustele.

Sel hooajal katsetab Tartu Uus Teater esimest korda aastapiletiga, mis pakub külastajale piiramatu teatrikülastamise võimaluse. Aastapileti-idee algatas näitleja ja lavastaja Elise Metsanurk, kelle sõnul on pilet süsteemilt pisut nagu Netflix. "Aga teatris käimise võlu ja hõng siiski säilivad, ainult planeerimine läheb lihtsamaks".

Isikustatud kaelakaardina vormistatud pilet tagab aastaks kutsed kõigile uuslavastustele ning võimaluse külastada ka muid mängukavas olevaid etendusi nii mitu korda, kui külastaja soovib. Aastapilet maksab 90 eurot ja kehtib ostmise hetkest alates aasta aega.

Tartu Uues Teatris esietendub sel hooajal neli uuslavastust: sügisel Ivar Põllu "Stereo" ja Martin Korgi "Kauboid ja vampiirid", kevadel koostöölavastus Vanemuise teatriga ning samuti lavastab Tartu Uues Teatris esimest korda ka praegune Paide Teatri näitleja Kirill Havanski.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: