Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Professor Raimo Pullat tegi TLÜ akadeemilisele raamatukogule hinnalise raamatuannetuse  

Tallinna Ülikooli akadeemiline raamatukogu
Tallinna Ülikooli akadeemiline raamatukogu Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Novembris annetas TLÜ emeriitprofessor Raimo Pullat Tallinna Ülikooli akadeemilisele raamatukogule 76-köitelise kesk- ja varauusaegsete allikapublikatsioonide sarja "Elementa ad Fontium Editiones“ (Rooma 1960–1992) ning 32 köidet allikapublikatsioonide sarjast "Acta Nuntiaturae Polonae“.

"Elementa ad Fontium Editiones“ puhul on tegemist Roomas asuva Poola ajaloo instituudi erinevatest Euroopa arhiividest kokku kogutud varem publitseerimata kesk- ja varauusaegsete ajalooallikate väljaandega. "Acta Nuntiaturae Polonae“ sarja puhul on tegemist Poola apostellike nuntsiuste kirjavahetuste ja dokumentide publikatsioonidega, mida annab 1990. aastast välja Poola kunstide ja teaduste akadeemia. Professor Raimo Pullat on ühtlasi Poola kunstide ja teaduste akadeemia välisliige.

Pidulikul üleandmisel 13. detsembril kõnelevad Tallinna Ülikooli akadeemilise raamatukogu direktor Andres Kollist ja emeriitprofessor Raimo Pullat.

Samas esitletakse novembri lõpus välja tulnud Raimo Pullati uut, rikkalikult illustreeritud monograafiat "Tallinlase asjademaailm valgustussajandil", mis baseerub 18.-19. sajandi varaloenditele.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: