Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Georg Otsa muusikakooli direktorina asub tööle Ivo Lille

Georg Otsa nimelise Tallinna muusikakooli direktori ametisse asub Ivo Lille, kes töötab praegu Eesti muusika- ja teatriakadeemias õppejõuna.

Lille on ka ise lõpetanud Otsa kooli, mängib saksofoni paljudes ansamblites ja orkestrites ning on mitmete muusikaürituste eestvedaja, vahendas "Aktuaalne Kaamera".

Valikukomisjoni esimehe Teet Tiko sõnul sai Ivo Lille valikul määravaks tema selge visioon kooli juhtimisest ja arengueesmärkidest.

Otsa kooli ümber on viimastel aastatel palju segadust külvanud nii palgaprobleemid, sisepinged kui ka uue loodava kaunite kunstide kooliga seonduvad mured. Ivo Lille sõnul on tal mõttes kolm põhilist teemat, millele tähelepanu pöörata

„Kolm põhilist teemat on leida õpilasi, kes on huvitatud muusika õppimisest ning aidata neil leida motivatsiooni muusikaga tegelemiseks, samuti nende koolijärgse elu ette valmistamine. Teine teema on õpetajad ja sisekliima, kolmas suur teema on koolide ühinemise teema,“ loetles Lille.

Lille alustab tööd Georg Otsa nimelise Tallinna muusikakooli direktorina lähikuudel.

Toimetaja: Helen Eelrand

Allikas: Aktuaalne Kaamera

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: