Apollo kino avab saalid 5. juunil ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mustamäe Apollo Kino
Mustamäe Apollo Kino Autor/allikas: Pressimaterjalid

Kinooperaator Apollo Kino taasavab oma kinokeskused järgmisel reedel, 5. juunil. Suletuks jäävad veel Solaris Kino ja Apollo Kino Eeden Tartus.

Kinosaalide täituvusel jälgitakse suuremate saalide puhul 100 inimese maksimumpiiri ning väiksemate kinosaalide puhul maksimaalselt 50% täituvust, tagades seejuures 2+2 reegli täitmise.

"Uue nädala kinokava avaldame tavapärases rütmis ehk hiljemalt teisipäeva õhtuks," ütles Apollo Kino Baltikumi tegevjuht Kadri Ärm.

"Pöörame senisest veelgi enam tähelepanu kinoruumide puhtusele, mistõttu desinfitseerime peale igat seanssi kõiki kinotoole ning puhastame iga tunni järel kõiki kontaktpindu kinode müügialal," kommenteeris Ärm.

Samuti kommunikeeritakse mitmeid ettevaatusabinõusid klientidele läbi füüsiliste ja elektrooniliste infokandjate. Samuti kannavad kõik töötajad kaitsemaske ja on läbinud koolitused, et vajadusel kliente turvalisuse osas aitama.

Kinokülastajatele maskide kandmist ei kohustata, küll aga suunatakse neid regulaarselt käsi desinfitseerima. Kõikidel klientidel, kes ennast halvasti tunnevad või kellel on haigusnähud, palutakse kino mitte külastada.

Ainsana jäävad suletuks Solaris Kino ja Apollo Kino Eeden Tartus, mille täpsed avamiskuupäevad ei ole hetkel teada.

Toimetaja: Kristjan Kallaste

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: