Käsmus lõppes kolm päeva väldanud Viru Folk

Käsmus lõppes pühapäeval kolm päeva väldanud Viru Folk, mis tänavu oli pühendatud Norra teemale. Lõppkontserdil esinenud valgevene päritolu Norra muusik ja Eurovisiooni võitja Alexander Rybak juhatas sisse ka juba järgmise aasta peateema, milleks on slaavi muusika.

Kui eelmisel aastal peetud Iiri-teemalisel Viru Folgil käis ligi 10 000 külastajat, siis seekordne 13. korda Käsmus peetav Viru Folk pidi koroonakriisi tõttu tugevalt publiku arvu piirama.

"Suurusjärk 4000, et 2000 tohib korraga olla, iga päev 1000 on passiga ja teine tuhat vahetub, siis kokku tuleb 4000," kirjeldas Viru Folgi peakorraldaja Peep Veedla väiksema publiku organiseerimist.

Viru Folgi teemamaa on sel aastal Norra. Lisaks paljudele Norra esinejatele said eestlased teha tutvust näiteks Norra tantsuga.  

Kontserdid toimusid sel aastal lisaks pealavale ka Vinteri, Majaka ja Ingmani merelaval. Kokku toimus ligi 30 kontserti, lisaks filmi, teatri- ja mereprogramm.

Toimetaja: Barbara Oja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: