Kalamaja ja Kadrioru raamatukogust saab tasuta laenata muuseumipileteid

Kalamaja raamatukogu
Kalamaja raamatukogu Autor/allikas: Tallinna keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu, Tallinna Linnamuuseum ja Tallinna Kirjanduskeskus pakuvad ühiselt uut tasuta kultuurielamuse kogemise võimalust – muuseumipiletite laenutust.

Alates 3. maist saab laenata Tallinna Keskraamatukogu kahest haruraamatukogust, Kalamaja ja Kadrioru raamatukogust, tasuta Tallinna Linnamuuseumi ja Tallinna Kirjanduskeskuse ühispileteid.

Ühispiletiga saab külastada kõiki linnamuuseumi ja kirjanduskeskuse filiaale. Laenata saab kas perepileti või üksikpileti ning 14 järjestikuseks päevaks, tasuta pileti saab laenata kord kvartalis. Pileti saadavust näeb e-kataloogis ESTER.

Tallinna Linnamuuseumi direktor Heli Nurger sõnas, et nende eesmärk on pakkuda linnaelanikele terviklikku kultuurielamust. "Lugeda raamatut, vaadata raamatute põhjal tehtud filme, külastada raamatute ja filmide põhjal koostatud põnevaid näituseid või külastada näituseid, mille sisu kohta saab otsida täiendavat infot raamatutest, mis omakorda elamust kasvatavad."

Abilinnapea Kaarel Oja kinnitas, et muuseumipühapäevad on näidanud, kuidas uued algatused aitavad külastajatel peale kahte keerulist koroona-aastat kultuuriasutuste juurde kiiremini naasta. "Sarnast eesmärki täidab ka põnev muuseumipiletite laenutamise võimalus, mis kindlasti tõsisemate muuseumisõprade tähelepanu pälvib ja sissepääsu muuseumitesse kättesaadavamaks teeb." 

Kalamaja raamatukogu asub aadressil Kotzebue 9, Kadrioru raamatukogu aadressil L. Koidula 12a.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: