"Kultuuristuudio. Arutelu" küsib, kas Eestis on kultuuriharidust rohkem, kui ühiskond seda hindab

Kultuuristuudio: Mari-Liis Lill ja Timo Steiner
Kultuuristuudio: Mari-Liis Lill ja Timo Steiner Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Kultuuriharidust saab Eestis järjest ilusamates uutes hoonetes. Paraku on kultuuriinimeste palgad väikesed. Kas Eestis on kultuuriharidust rohkem, kui ühiskond seda hinnata oskab, seda küsib kolmapäeval kell 21.30 "Kultuuristuudio. Arutelu".

Kultuurihariduse andmiseks on Eestis päris head tingimused: äsja valmis Tallinna muusika- ja balletikooli ehk MUBA silmapaistev hoone. Eestis saab õppida tipptasemel näitlemist, muusikat, tantsu ja teisi kauneid kunste. Paraku on kultuuriinimeste palgad pisikesed ja sotsiaalseid garantiisid napib.

Kas betooni valatud raha muudab midagi kultuuritegijate eluolus? Vahest on Eestis kultuuriharidust rohkem kui ühiskonnas selle järele nõudlust? Mida, kes ja kus peaks muutma, selle üle arutlevad saates "Kultuuristuudio. Arutelu" MUBA direktor Timo Steiner ning näitleja Mari-Liis Lill kolmapäeval kell 21.30 ETV2-s. Saatejuht on Tarmo Tiisler.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: