Hardi Volmer teeb endast filmi: seal saab lusti küll

Režissöör Hardi Volmeril on valmimas film iseendast. Ta käis "OP-is" rääkimas, kuidas ta nii kaugele jõudis. Tööpealkiri on "Läbilööki oodates", uusim võte selles on aastast 1997.

"Ma olen suurmeestest teinud ju päris palju filme, alates Leninist ja Priit Pärnast ja lõpetades Pääsukesega," nentis filmimees Hardi Volmer, kes lisas, et päris algfaasis on veel animafilm Georg Lurichist.

Lurich ei huvitanud aga Hardi produtsenti Kiur Aarmat ja tuldi hoopis mõttele teha film Hardist endast. "See on Kiuri idee tegelikult, teha sahtlipõhja liikuva pildi riismetest autoportree," mainis Volmer.

Kaasautor Kiur Aarmaga otsustati, et ühtegi uuemat kaadrit kui 1997 filmi ei pandagi. "Vahepeal tuli see kohutav video aeg ja terve jupp ajalugu on meil seetõttu halva pildikvaliteediga," ütles Hardi Volmer.

"Intriigi seal otse ei ole, mida ei ole, seda ei ime, põhiperiood on sitased seitsmekümnendad ja kusesed kaheksakümnendad, vana õudne nõukogude aeg ja tuleb vist üpris lustakas film," rääkis Volmer.

Vaadake "OP-i" 14. mail kell 20 ETV-st.

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: