Aparaaditehase festivalil kuuleb Kino muusikat ning saab tuuritada vanas tööstushoones

Aparaaditehase festival
Aparaaditehase festival Autor/allikas: Kiur Kaasik

28. kuni 29. augustini viiendat korda toimuv Aparaaditehase festival toimub sel korral küll vähendatud mahus, kuid pakub kahe päeva jooksul nii muusikaprogrammi, erinevaid töötubasid kui ka traditsioonilise kassiekskursiooni. Kõik üritused on külastajatele tasuta.

Festival algab 28. augustil kell 16.00, kui kõigil huvilistel on võimalik tutvuda uuenenud Aparaaditehasega. Korraldajad on seekord tähistanud tehases ja selle lähiümbruses marsruudi, mida mööda liikudes saab tutvuda vana tööstushoone mineviku ja tänapäevaga. Lisaks on võimalik osa saada ka erinevatest tegevustest Aparaaditehase majaliste tööruumides.

Majapäeval saab osa veel Aparaaditehase aastanäituse avamisest, pinksi- ja skeidivõistlustest, traditsioonilisest kassiekskursioonist, mida seekord viib läbi maastikuarhitekt Karin Bachmann, ning DJ-de poolt pakutavast muusikaprogrammist.

29. augustil toimvu hoovipäev algab Müürilille täikaga. Tartu Rahvusvaheline Maja pakub terve päeva jooksul lastele ja peredele suunatud tegevusi, hoovilaval astuvad üles erinevad DJ-d ja osa saab mitmetest põnevatest töötubadest ning Tartu2024 audio-visuaalinstallatsioonist.

Alates kell 18.00 algab Taskupargis muusikaprogramm, kus üles astuvad Aparaaditehases tegutsevad E STuudio noortekoor ja Arsise kellade ansambel. Lisaks neile esinevad veel Kino laule eestindavad ja esitavad Janno Reim ning Stanislav Bulganin, samuti Tartu räppar DEW8. Kahepäevasele festivalile tõmbab joone alla DJ Katrin Pärna öödisko.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: