Eik avaldas koostöös produtsent Luurel Vargaga vinüüli "Tiks 097"

Kolmapäeval ilmus Eiki esimene ametlik vinüül "Tiks 097", mille ühe külje moodustab tema enda lugude paremik ning teise poole Luurel Varga instrumentaalid.

Luuletaja ja produtsendi viimase kolme aasta koostööd tähistav ja koondnime "Tiks 097" kandev kogumikalbum ilmub plaadifirma Tiks alt.

"Seda vinüüli poleks taolisel kujul ilmselt praegu olemas, kui aastal 2018 poleks ilmunud plaadi vanimat pala "Annahetk", sellest alanud suhtlust Tiksi inimestega ning üht Tallinn Music Weeki intervjuud, kus Luurel Vargalt küsiti naljaga pooleks, mida ta vastaks, kui tahaksin temaga koostööd teha – õnnelike juhuste jada, mis viis praegusesse hetke," kirjeldas Eik.

Lisaks Luurel Varga taustadele leiab "Tiks 097" pealt läbilõike tervest hulgast autoritest, kellega Eik oma senise karjääri jooksul lugusid teinud on. Kuuleb nii laulukirjutaja ja produtsendi Maris Pihlapi taustavokaale, Reketi DJ-na tuntud Lauri Tähe nupuvajutusi, bändide Seltskond Pargis ning Kenors trummarit Kristjan Tensot kui ka kitarristi Mattias Tirmaste. Plaadi kujundusele trükitud fotod pärinevad Markus Muide kaamerast, kes on varem Eiki lauludele videoid filminud, laulud masterdas heliinsener José Diogo Neves.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: