X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

EKA ootab sisseastumisavaldusi esmaspäeva õhtuni

Eesti kunstiakadeemia ootab sisseastumisavaldusi kuni 28. juuni õhtuni
Eesti kunstiakadeemia ootab sisseastumisavaldusi kuni 28. juuni õhtuni Autor/allikas: pressimaterjalid

28. juunil kell 23.59 kukub SAISis sisseastumisavalduste esitamise tähtaeg Eesti Kunstiakadeemia eestikeelsetele bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppekavadele. EKAs kohapeal saab avaldust esitada täna kella 16ni.

Ligi kolmekümnele arhitektuuri-, disaini-, kunsti-, ja kunstikultuuri valdkonna erialale on oodatud õppima motiveeritud, visuaalselt ja sotsiaalselt tundlikud inimesed, kes soovivad panustada Eesti kultuuriruumi ja parema elukeskkonna kujundamisse ning arendada oma potentsiaali, mõtlemisvõimet ja tegevusvõimalusi loova isiksusena.

Sisseastumisavaldusi nii bakalaureuse-, magistri- kui doktoriõppesse võetakse vastu kuni 28. juuni südaööni sisseastumise infosüsteemi SAIS vahendusel ning viimasel päeval kell 10.00-16.00 ka EKAs kohapeal, aadressil Põhja pst 7, Tallinn. Sisseastumiseksamid ja -vestlused kandidaatidega toimuvad 30. juunist 6. juulini. Vastuvõtu tulemused teatatakse hiljemalt 9. juulil. 

EKA on üks väheseid ülikoole, kuhu astudes ei saa määravaks niivõrd riigieksamite tulemused kuivõrd individuaalne vestlus eriala vastuvõtukomisjoniga ja loomingulised sisseastumiskatsed. Sel aastal on taas võimalus enamikel erialadel läbida katsete ja vestluste protsess EKAs kohapeal, mitte distantsilt nagu möödunud aastal.

Toimetaja: Kaisa Potisepp

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: