Järvide muusikaperekond esineb Leigo järvel

"Järvid Leigo järvel" Autor/allikas: Ruudu Rahumaru

Järvide muusikaperekond esineb sel laupäeval, 13. augustil Leigo järvel kontserdiprogrammiga "Järvid Leigo järvel". Kogu programmi on seekord kokku pannud Järvid ise ning see sisaldab nende lemmikteoseid läbi aegade.

Kaunil suveõhtul aset leidval "Loojangukontserdil" kantakse ette Pjotr Tšaikovski, Jean Sibeliuse, Eino Tambergi ja Aleksandr Glazunovi teoseid. Laval on Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, dirigendid Neeme Järvi, Paavo Järvi ja Kristjan Järvi. Solistidena astuvad üles Teet Järvi (tšello), Maarika Järvi (flööt) ja Lisa Kawasaki-Järvi (flööt), Madis Järvi (vioola), Miina Järvi (viiul), Ingely Laiv-Järvi (oboe) ja Marius Järvi (tšello).

Traditsioonilisel "Tule ja vee kontserdil" kõlavad seekord Johannes Brahmsi, Bedrich Smetana, Villem Kapi, Veljo Tormise, Richard Wagneri ja Kristjan Järvi enda teosed. Esinevad Eesti Riiklik Sümfooniaorkester ja Eesti Rahvusmeeskoor ning solistiks on Maarika Järvi. Kontserti dirigeerivad Neeme Järvi, Paavo Järvi ja Kristjan Järvi.

Lisaks on "Päikesepaiste kontserdil" laval lausa üheksa Järvide perekonna solisti: Martin Järvi (viiul), Madis Järvi (vioola), Mihkel Järvi (klaver), Miina Järvi (viiul), Marius Järvi (tšello), Teet Järvi (tšello), Mari Järvi (klaver), Ingely Laiv-Järvi (oboe) ja Lisa Kawasaki-Järvi (flööt).

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: