Galerii: Marta Vaarik avas galeriis Artrovert näituse "1kõik"

Vaata galeriid
24 pilti
Kunstnik Marta Vaarik avas teisipäeva õhtul galeriis Artrovert näituse "1kõik".
Näituse pealkiri mängib sõnaga ükskõik, mis sümboliseerib lahtilaskmist ja seeläbi sisemist rahu. Elen Lotman on öelnud, et "ükskõik" võib olla kõige budistlikum eestikeelne sõna, sest tähendab ühte ja kõike samal ajal.
Teosed on valminud kõikides Vaariku lemmikmeediumites: foto, maal, video ja performance, skulptuur ning kunstnikule kohaselt on kohal ka sotsiaalsed teemad.
Näitus jääb avatuks 27. juunini.
Toimetaja: Karmen Rebane






































