Kuressaares esilinastus "Klassikokkutuleku" uus film

Foto: ERR

12. veebruaril esilinastus Kuressaare linnateatris Eesti ühe viimaste aegade suurima kinohiti "Klassikokkutulek" teine osa "Pulmad ja matused". Kohal oli ka "Aktuaalse kaamera" korrespondent Margus Muld.

Seekord satuvad vanad kamraadid poissmeheõhtu asemel matustele, vahendas "Aktuaalne kaamera". Komöödia algstsenaarium on pärit Taanist, eesti olude jaoks kohandas materjali dramaturg Martin Algus ning lavastas René Vilbre.

Kuressaarde esilinastusele sõitsid ka filmi peanäitlejad Ago Anderson, Mait Malmsten ja Henry Kõrvits, kes nii nagu teisedki vaatajad, polnud valmis filmi veel näinud.

Margus Mulla sõnul on "Klassikokkutuleku" esilinastumisel Saaremaal mitu põhjust. "Üks põhjus on see, et film on valdavalt üles võetud eelmisel suvel Saaremaal, ja sellele põhjusele on tõuke andnud see, et Kuressaare linnavalitus otsustas läbi oma katuseorgansiatsiooni Visit Saaremaa toetada filmi valmimist 25 000 euroga."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: