"Kultuuristuudio" uurib, kui palju Eesti tele- ja filmitoodang meid kultuuriliselt ühendab

Kui palju eesti tele- ja filmilooming meid kultuuriliselt üldse ühendada saab, räägivad kolmapäeval, 21. septembril saates
Kui palju eesti tele- ja filmilooming meid kultuuriliselt üldse ühendada saab, räägivad kolmapäeval, 21. septembril saates "Kultuuristuudio. Arutelu" kell 21.30 filmilavastaja Kadri Kõusaar ning telerežissöör ja -produtsent Jüri Pihel. Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Reedel jagati välja järjekordsed Eesti filmi- ja teleauhinnad. Kuigi iga aasta toodetakse Eestis suur hulk filmi- ja telesisu, ei jõua suur osa neist siiski Eesti vaatajani. Kui palju Eesti tele- ja filmilooming meid kultuuriliselt sellises olukorras üldse ühendada saab, uurib kolmapäeval kell 21.30 ETV2 eetris "Kultuuristuudio. Arutelu".

Eesti filmidele ja sarjadele kulutatud niigi kasin raha jõuab küll tootmisse, aga looming inimesteni jõuda ei pruugi, auhindugi pälvivad sageli teosed, mida paljud näha pole saanud. Olgu põhjused muutunud piiratud levis, muutunud kinoharjumustes, kasvavas voogedastusturus või rahvusvahelise sisu pealetungis.

Loomingust, mis jääb vaatajatele kättesaamatuks, pole aga eestlaste kultuurilisel ühendamisel kuigivõrd palju kasu. Kui palju eesti tele- ja filmilooming meid kultuuriliselt sellises olukorras üldse liita saab, räägivad kolmapäeval, 21. septembril saates "Kultuuristuudio. Arutelu" kell 21.30 filmilavastaja Kadri Kõusaar ning telerežissöör ja -produtsent Jüri Pihel. Saatejuht on Kaupo Meiel.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: