Rahvusvahelisel joonistustriennaalil osalevad kunstnikud 26 riigist ({{commentsTotal}})

{{1439492382000 | amCalendar}}
Tomiyuki Sakuta töö
Tomiyuki Sakuta töö Autor/allikas: Joonistustriennaal

Tallinnas toimub viiendat korda rahvusvaheline joonistustriennaal, kus osalevad kunstnikud 26 riigist. Triennaali teemaks on seekord "Must ja valge" ning fookuses on äärmused ja kontrastid".

MUST ja VALGE
Tallinna 5. Rahvusvaheline joonistustriennaal

---
Tallinna Kunstihoone (Vabaduse väljak 8)
22. VIII—27. IX 2015.
K—P / Wed—Sun 12:00—18:00.
Kunstihoone näitusel osalevad kunstnikud / Participating artists in Tallinn Art Hall:
Dieter Josef (Austria); Josefien Cornette (Belgium), Judith Duchêne (Belgium), Philippe Briade (Belgium); FXSTG (Canada), Madeline Deriaz (Canada); Mirjam Aimla, Jüri Arrak, Britta Benno, Evelyn Grzinich, Albert Gulk, Ulvi Haagensen, Hannah Harkes, Inga Heamägi, Gudrun Heamägi, Maie Helm, Jarõna Ilo, Anna Litvinova, Anu Juurak, Virge Jõekalda, Jüri Kask, Nestor Ljutjuk, Kaili Angela Konno, Kuzja Zverev, Kreeta Käeri, Tarrvi Laamann, Laurentsius, Heikki Leis, Ülle Marks, Raul Meel, Mall Nukke, Maarja Nurk, Enno Ootsing, Tauno Ostra, Jaanika Peerna, Mark Antonius Puhkan, Aapo Pukk, Anu Purre, Matti Pärk, Irma Isabella Raabe, Lilli-Krõõt Repnau, Lembe Ruben, Reti Saks, Feliks Sarv, Sofya Smirnova, Krista Zimm, Jaan Toomik, Maria Kristiina Ulas, Ragne Uutsalu, Valeri Vinogradov, Mare Vint, Marje Üksine (Estonia); Pirkko Holm (Finland), Radozlav Gryta (Finland, Poland), Tarja Teräsvuori (Finland); Quentin Arepo (France), Charlotte Barry (France), Yvonne Calsou (France), Marie Courdavault (France), Thomas Dussaix (France), Sean Fangous (France), Remy Groussin (France), Pascal Hugonet (France), Laurie Joly (France), Laurence Landois (France), Elodie Lemerle (France), Frédéric Messager (France), Julien Morel (France), Susmar Pinango de Meyssignac (France, Venezuela), Stephanie Smalbeen (France), Jessica Soueidi (France), Ludivine Venet (France); Eugenia Gortchakova (Germany); Ankur Kumar (India); Barbara Fragogna (Italy), Pamela Radino (Italy); Liena Bondare (Latvia), Kate Serzane (Latvia), Klavs Upaciers (Latvia), Dana Vasiljeva (Latvia); Greta Grendaite (Lithuania), Gintarė Marčiulynaitė (Lithuania); Sol Kjøk (USA, Norway); Anna Nikiforova (Russia), Olga Orel (Russia), Sergei Pshizov (Russia), Ljubov Serova (Russia), Asya Sukmanova (Russia); Blažej Baláž (Slovakia), Mária Balážová (Slovakia), Eliska Kovacikova (Slovakia); Juan Perdiguero (Spain); Jaak Poom (Sweden, Estonia), Ahmed Modhir (Sweden, Iraq); Sara Riesenmey (Switzerland).
---
Jaani kiriku lõunasaal (Vabaduse väljak 1):
Aime Jürjo, Uno Roosvalt, Maarja Undusk + 28. VIII Maara Vint.
---
Arhitektuuri- ja Disainigalerii (Pärnu maantee 6):
Amandine Facquer (France), Jenny Grönholm (Finland), Vladimir Jakobtchuk (Russia), Romina Remmo (Belgium), Luis Filipe Rodrigues (Portugal), Aksel Haagensen, Jüri Kask, Tiiu Kirsipuu, Ilmar Kruusamäe, Liisa Kruusmägi, Vilen Künnapu, Tõnis Laanemaa, Urmas Muru, Naima Neidre (Estonia).
---
Vabaduse galerii (Vabaduse väljak 6) laureaadid 2012 / laureates 2012:
Kadi Pajupuu (Estonia), Marilyn Piirsalu (Estonia), Jaanika Peerna (Estonia, USA), Viktoria Pitirimova (Russia), Tomiyuki Sakuta (Japan).
---
Viinistu tünnigalerii, konverentsisaal ja meregaleri:
Ciprian Chirileanu (Romania), Tiago Cruz (Portugal), Sean Fangous (France), Niina Freiberg (Estonia), Olivier Garraud (France), Greta Grendaite (Lithuania), Sandrine Ginisty (France), Albert Gulk (Estonia), Isabelle Huart Belsai (France), Eero Ijavoinen (Estonia), Juhani Järvinen (Finland), Kaisa Järvinen (Finland), Kärt Karjatse (Estonia), Ankur Kumar (India), Kreeta Käeri, Tiia Külv, Heikki Leis, Liina Loper (Estonia), LWO (France), Hanna Marats (Estonia), Kim Massey (USA, Korea), Piret Mildeberg (Estonia), Julien Morel (France), Fulvia Nicolini (France), Anna Nidzgorska (Austria), Tauno Ostra, Juan Perdiguero (Spain), Jaak Poom, Sharon Portelance (USA), Sara Riesenmey (Switzerland), Katerina Shamshurina (Belorussia), Stephanie Smalbeen (Prantsusmaa), Jessica Soueidi (France), Kuzja Zverev (Estonia), Aleksandr Tishkov (Estonia), Tuulikki Tolli (Estonia), Elina Titane (Latvia), Aili Vahtrapuu (Estonia), Kelli Valk (Estonia), Harvi Varkki (Estonia).

Toimetaja: Rutt Ernits / Mari Kartau

Allikas: EKL



ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: