Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

ERR.ee video. Muusikaviktoriini üle-eestiline finaal Sinilinnus

Foto: ERR

18. juunil lõppes taas üle-eestiliste muusikaviktoriinide hooaeg suure finaaliga - sel korral võtsid finaalist osa lisaks Tallinna ja Tartu edukamatele võistkondadele ka tiimid Viljandist ja Pärnust.

Seekordseks muusikaviktoriini hooaja võitjaks tuli Tartu tiim "Kirgede torm" ning teist ja kolmandat kohta jäid jagama "Villu Päärt" ja "Kilgore Trout". Esikümme kujunes selliseks:

1. Kirgede Torm
2.-3. Kilgore Trout
2.-3. Villu Päärt
4. Sexwave
5. Softgrunge
6. Tissid
7. Hunt
8.-10. Autorollo
8.-10. George Best
8.-10. Ambitious Outsiders

Sel aastal oli muusikaviktoriini finaalis kaheksa tiimi Tallinnast ja Tartust ning lisaks kaks tiimi Pärnust ja Viljandist. Tiimides oli lubatud maksimaalset viis liiget. Varasemalt on toimunud finaalid nii Tallinnas kui Tartus, kuid sel aastal on teisiti - Sinilinnus küsiti ära kahe viktoriini jagu küsimusi.

Tallinnas jõudsid finaali: Sexwave, Tissid, Autorollo, Ambitious Outsiders, Tuulispask, Lootuste Linnutee, Softgrunge, Hunt

Tartust olid edukamad: Villu Päärt, Kirgede torm, Kollased kassetid, Kilgore Trout, George Best, Saatuse aroonia, Euroopa hõbe, Purjus Bryan Adams

Pärnut esindavad finaalis V.Otoklubi ja Kondorid.

Viljandi muusikaviktoriini tugevaimad meeskonnad olid Machete ja Kompott.

2015. aastal tuli muusikaviktoriinide finaali üldvõitjaks meeskond Hunt.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: