Leht: Randjärve valimine Eesti Kontserdi juhiks võidakse tühistada

{{1540357020000 | amCalendar}}
Laine Randjärv
Laine Randjärv Autor/allikas: ERR

Kolmapäeval koguneb Eesti Kontserdi nõukogu, kus muu hulgas on arutusel segadus, mille tekitas Laine Randjärve valimine Eesti Kontserdi uueks juhiks ning on kaalumisel konkursi tühistamine.

Delfi andmetel on nõukogus kavas rääkida võimalusest konkurss tühistada.

Eesti Kontserdi uus juht peaks ametisse asuma 1. veebruaril.

Algselt teatas Laine Randjärv, et on valmis tööd alustama aprillis, pärast ametiaja lõppu riigikogus, kuid meedias on see tekitanud pahameelt, sest nii kindlustaks Randjärv 21 000 euro suuruse hüvitise, kuid kohe ametisse asudes jääks ta hüvitisest ilma. ERR-i andmetel teatas Randjärv paari nädala eest Eesti Kontserdi nõukogule, et on valmis tööd alustama 1. veebruarist, mis tähendaks, et ta jääks ilma riigikogust lahkumise hüvitisest.

Eesti Kontserdi nõukogu esimees Indrek Laul on öelnud, et juhi kohale asumisega viivitamine valmistab asutusele olulisi probleeme.

Märtsis ja aprillis kinnitatakse Eesti Kontserdi kahe järgneva hooaja kunstiline plaan ning pannakse paika eelarve prognoos.

Toimetaja: Marek Kuul

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: